Chole Ting ile 2 Hafta! Vücudundaki Değişime Hazır mısın?

Şimdi sizi 16 milyon abonesi olan bir Youtuber ile tanıştıracağım. O’nu bu kadar popüler yapan nedir diye sorarsanız hayalinizdeki vücuda sahip olmanızı sağlayacak harika videoları olması. Herkes tarafından çok sevilmiş çünkü antremanları yapanlar gerçekten işe yaradığını söylüyorlar. Hatta internette gezinirken Chole Ting öncesi ve sonrası diye çekilmiş resimlere rastlayabilirsiniz. Kendi internet sayfasından ya da Youtube üzerinden ücretsiz olarak uygulayabileceğiniz programlar mevcut. Bir çok ücretsiz çalışma programları mevcut olsa da ben sizlere en popüler olan 2 haftalık programından bahsedeceğim.

2 Weeks Shred Challenge Programı

Ne kadar kilo verirseniz verin hayalinizdeki kaslı bir karına ulaşmanız mümkün olmayabilir. Karın kaslarına sahip olabilmek için spor yapmak, karın kaslarını çalıştırmak gerekir. 2 haftalık bu program ile yeni karın kaslarına merhaba diyebilirsiniz 😀

Bu program tabi ki sadece karın kaslarını çalıştırmıyor. Bütün vücudunuzu çalıştırıp kilo vermenizi de sağlıyor. Programa başlamaya karar verdiğiniz de resim çekmeyi unutmayın. Program öncesi ve sonrası değişime inanamayacaksınız.

Programı Nasıl Uygulayabilirim?

Öncelikle 14 günlük programın içerisinde günlük 3 bazen 4 antreman olacak. Gözünüz korkmasın çünkü bu antremanlar 10-15 dakikalık kısa antremanlar olacak. Hatta tablodaki gibi 4,7 ve 11. günlerde antremanınız olmayacak Sizler için yukarıda hangi gün hangi antremanları yapmanız gerektiği ile ilgili bir tablo hazırladık. Değişime hazırsanız hadi başlayalım.

Videolara Nasıl Ulaşabilirim?

Antremanlar Chole Ting kendi internet sayfasında yer alıyor. 2 haftalık programın linkine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Linke tıkladıktan sonra aşağı doğru indiğinizde hangi gün hangi antremanları yapmanız gerektiği yazıyor. Optional yazanları yapmak zorunda değilsiniz. Sizin isteğinize kalmış. Diğerlerini yapmanız gerekiyor. Atremanı başlatmak için resmin üzerine tıklamanız yeterli.

Bir diğer yöntemde Chole Ting youtube kanalından oynatma listeleri kısmına girmek. Onun linkine de buradan ulaşabilirsiniz.

Leslie İle Yürü Ve Zayıfla yazımızı okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sağlıkla Kalın…

www.delikizinadresi.com tarafından yayımlandı

içerik üreticisi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: