En anlamlı nikah şekerleri, doğum hediyeleri.

Hayatınızdaki en önemli ve özel günü daha da anlamlı hale getirmeye ne dersiniz? Nikah şekeri, nikah davetiyesi, doğum hediyesi, sünnet düğünü derken hediyelikler için milyonlarca lira para harcanıyor. Bu kaynakları sosyal projelere yardım için kullansak dünya çok daha güzel bir hal almaz mı? Siz hayatınızdaki en önemli günü yaşarken bir çocuğun eğitimine katkı da bulunabilir, hasta bir çocuğa ilaç olabilit, yeşil bir dünyaya kök salabilirsiniz.
Peki bunu nasıl yapabilirsiniz? İşte bu yazım sizler için. Bunu yapmak o kadar kolay ki. Bir çok vakıf ve dernek sizler için birbirinden güzel alternatifler hazırlamışlar. Nikah davetiyesi, nikah şekeri yerine bağış sertifikaları, magnetler, kitap ayraçları… İşte birbirinden anlamlı hediyeler…

Tema Vakfı

Sevginiz bir ağaç gibi kök salsın.
Düğün davetiyesini ya da nikah şekeri yerine TEMA Vakfı’nın özel günler için hazırlanan ürün yelpazesini tercih ederek, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya armağan edebilir, doğanın korunmasına katkıda bulunabilirsiniz.


Tema Vakfı nikah davetiyesi ve diğer özel günler için hazırlanan ürünleri buradan inceleyebilirsiniz.

Darüşşafaka

“Şefkat yuvası” anlamına gelen Darüşşafaka, günümüzde babası veya annesi hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklarımızı on yaşındayken ailelerinden emanet alıyor; onlara uluslararası standartlarda eğitim fırsatı sunuyor ve düşünen, sorgulayan, özgüvenli, topluma karşı sorumluluklarının bilincinde lider bireyler olarak yetiştiriyor.

Darüşşafaka özel günler için hazırlanmış bağış ürünlerine buradan ulaşabilirsimiz.

Tegv

Ülkemizdeki en büyük sıkıntılarrdan biri de eğitim. Türkiye Eğitim Gönülüleri Vakfı ile eğitime ihtiyaç duyan çocuklara ışık tutabilir, daha aydınlık bir gelecek için onlara destek olabilirsiniz. Tegv ilköğretim çağındaki çocukların çağdaş ve evrensel değerler ile cumhuriyetin temel ilkelerine sahip, donanımlı ve nitelikli bireyler olarak yetiştirilmeleri amacıyla devlet tarafından verilen temel eğitime destek olmaktadır.

Tegv nikah davetiyesi ve diğer özel günler için hazırlanan ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz.

Lösev

undefined

Sizin için özel bir günün bir çocuk için umut olmasını ister misiniz? 

Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı, Türkiye’nin dört bir yanındaki lösemili çocuklarımıza ve ailelerine ücretsiz hizmet veren, kar amacı gütmeyen ve kamu yararına çalışan bir kuruluştur. Vakfımız lösemili çocuklarımız ve ailelerinin sorunlarına kalıcı çözümler yaratmak için var gücüyle çalışmaktadır.

Lösev Özel Günler için hazırlayabileceğiniz kampanya sayfasına buradan ulaşabilirsimiz.

Sevgiyle Kalın

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: