Bir Yudum Kitap

Bir Yudum Kitap Nedir?

Bu yazım kitap okumayı seven herkes için gelsin. Kitap kurdu olanlar, okumak isteyip vakit bulamayanlar, hangi kitabı okuyacağına karar veremeyenler… İşte bu uygulama tam size göre.

Güne en güzel başlayış şeklidir benim için sıcak bir kahve. Hele bir de beni farklı dünyalara sürükleyecek, hayal alemimde dolaştıracak, bazen güldürecek bazen de düşündürecek bir kitabım varsa daha da lezzetlenir o kahve. Kitabınız yoksa da artık üzülmeyin. ‘Her sabah bir yudum kahve, bir yudum kitap kalbe iyi gelir’ fikri ile yolan çıkan Bir Yudum Kitap bütün kitap aşıkları için tamamen ücretsizdir.

Biryudumkitap.com, her gün size en iyi hikâyelerden ve romanlardan 5 dakikada okuyabileceğiniz en iyi pasajları e-posta kutunuza gönderen bir girişim. Sisteme abone olmak için http://www.biryudumkitap.com üzerinden e-posta adresinizi bırakmanız yeterli olacaktır.


İnsan her gün bir parça müzik dinlemeli, iyi bir şiir okumalı, güzel bir tablo görmeli ve mümkünse birkaç mantıklı cümle söylemelidir.

Goethe


Hangi kitabı okuyacağını bilemeyenlerin, okumak isteyip okuyacak birşey bulamayanların sorunları çözmeye odaklı girişim, popülarite değil; edebiyat kaygısı güdüyor. Bu uygulamanın güzel yanlarından biri de sadece edebiyat dünyasının tanınmış yazarlarından değil, genç kalemlerin de eserlerinden pasajlar yayımlıyor olması. Çoğunlukla Türk Edebiyatı’na yer verilen içeriklerde zaman zaman dünya edebiyatından da izler oluyor.

Bir Yudum Kitap Uygulaması Nedir?

Mailinize gelen ücretsiz kitaplardan fazlasını isterseniz bir yudum kitap uygulamasında çok daha fazlası var. Aylık ya da yıllık planla ücretli üyelik de başlatabilirsiniz. Premium üyelik seçeneğiyle sınırsız erişime, kütüphanem özelliğine, bütün kitapları dilediğiniz zaman okuma ya da dinleme seçeneğine sahip olursunuz.


Bir yudum kitap uygulamasını indirip ücretsiz deneme sürümünü deneyebilirsiniz. Eğer sınırsız erişime ihtiyacınız yoksa, her gün değişen günün ücretsiz kitabını okuyabilir ya da dinleyebilirsiniz. Her gün kitaplar değiyor.

Sevgiyle Kalın

www.delikizinadresi.com tarafından yayımlandı

içerik üreticisi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: