Geceden Sabaha Güzellik.Güzellik Yastıkları ve Kılıfları

Yaşasın artık öyle gece kremi gündüz kremidir, maskedir, cilt bakımıdır uğraşmayacağız. Akşam yatıp sabah fıstık gibi kalkacağız😄 Teknolojinin geldiği son nokta da artık anti-aging özelliği taşıyan güzelleştiren yastıklar ve hyaluronik asit katkılı yastık kılıfları satışa çıktı. Akşamdan sabaha cildinize bakım yapan yastık ve kılıflara bir göz atalım.

Güzellik Yastığı Nedir?

Cİldinize gece boyu bakım yaparak onarır ve güzelleştirir. Yastığınız siz uyurken gece bakımınızı yapıyor ve cildinizi onararak güzelleştiriyor.

Patentli bir teknoloji olan SKIN+, yaşlanmanın neden olduğu cilt hücresindeki hasarları önleyip, bunları onarıyor. Gece boyu bakımınızı üstlenerek, cilt hücrelerinizin gençleşmesini sağlıyor.

Bununla birlikte cildin nem seviyesi, yumuşaklığı ve pürüzsüzlüğünü sağlayarak daha güzel bir cilde kavuşturuyor.. Böylece, onlarca farklı krem kullanarak ayna karşısında uzun saatler harcamanıza gerek kalmıyor.

Güzellik Yastığının Faydaları Neler?

Daha Genç Görünen Cilt

Uyku kırışıklıklarını önlemeye ve savaşmaya yardımcı olur. Pahalı yüz kremleri bile uyku kırışıklıklarıyla savaşamayabilirken bu teknoloji sayesinde cildiniz daha sağlıklı görünür.

Yüzünüzdeki Şişlikleri Önler

Ön ve arka destekler arasındaki yükseklik farkı sayesinde sabah şişkinliğiyle mücadeleye yardımcı olur.

İpek Kirpiklerinizi Korur

Yan yüz kızakları ve yastık yüzeyi ile minimum temas sağladığı için uyku sırasında ipek ve takma kirpiklerinize zarar vermemenizi sağlar.

Ortopedik Etki

Beauty Pillow, ortopedistler ile birlikte hazırlanmıştır. Uyku sırasındaki fizyolojik olarak doğru vücut pozisyonunu sağlayabilmeniz için geliştirilmiştir.

Güzellik yastığı ile ilgili detaylı bilgi isterseniz internet sayfasını buraya bırakıyorum. https://beautypillow.com.tr

Güzelleştiren Yastık Kılıfı Nedir?

undefined

Hyaluronik Asit İçeren Saf İpek Yastık Kılıfı İle Gece Boyu Cilt Bakımı ve Güzellik.

İpek yastık kılıfı Hyaluronik Asit içeren yapısıyla cildinizin gece boyu sağlıklı olmasını sağlar.

Diğer yastık kılıflarının cildinize verdiği etkilerin tersine ipek yastık kılıfı pamuklu kumaşlar gibi cildinizi yıpratmaz.

İpek yastık kılıfları sabah oluşan cilt çizgilerinin oluşmasını engelleyerek cildinizin daha sağlıklı ve güzel görünmesini sağlar.

Pürüzsüz yumuşacık yapılarıyla saçlarınızın kopmasını, yıpranmasını ve kırılmasını azaltır. Daha detaylı bilgi almak isterseniz linki buraya bırakıyorum. https://www.ipekshop.com

Böyle teknolojilere bayanlar olarak bayılsakta fiyatlar açısından biraz zorlayacak gibi.

Akıllı kıyafet nedir? Giyilebilir teknoloji yazıma buradan ulaşabilirsiniz.www.delikizinadresi.com tarafından yayımlandı

içerik üreticisi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: