2020 Mayo ve Bikini Trendleri

Bu yaz tatil yapabilecek miyiz? Denize girebilecek miyiz? Bu soruların cevabını hala tam olarak bilemesek de yine de 2020 mayo, bikini trendlerine bir göz atalım isterseniz. Umuyorum ki bu salgın biter ve zor günlerimizi atlatarak kızgın kumlardan serin sulara atlayabiliriz. 😄

Hayvan Baskısı Geri Döndü

Bu sene zebra, leopar ve yılan derisi modelleri bir çok yerde karşımıza çıktı. Bu yüzden onları 2020 yaz mayo trendlerinin bir parçası olarak gördüğümüze hiç şaşırmadık. Yılan derisi ve zebra da dahil olmak üzere her türlü hayvan baskısını gördük ama en yaygın olanı leopar ve kaplan baskılarıydı. Bu yaz da bol bol hayvan baskılarını göreceğiz gibi.

Neşeli Çiçekler

Yaz aylarının enerjisine enerji katan çiçekler bu yaz mayo ve bikinilere de enerji katmaya devam edecek. Renkleri sergilemenin en doğal yolu olduğu için plajlarda sıkça karşımıza çıkan bir baskıdır çiçekler. Bir çok ünlü marka plaj koleksiyonuna çiçekleri ekledi bile.

Batik

Batik desenler bir süredir podyumlara yavaş ve istikrarlı bir geri dönüş yapıyor, bu yüzden batik baskıların 2020 mayo trendlerinde de karşımıza çıkması tesadüf değil. Bu yaz bir çok markanın yaz koleksiyonların da batik desenlerle karşılaşmanız olası.

Asil Siyah

Düz renkli bir bikini asla kötü bir fikir değildir, hatta bu yaz 2020 bikini trendlerinde düz siyah rengin oldukça popüler olduğunu itiraf etmeliyiz. Siyahtan vazgeçemeyenlerdenseniz, bu yaz çok fazla seçeneğe sahip olabileceksiniz.

Çikolata Kahvesi

Yaz 2020 mayoları için gözümüzü yakalayan diğer renk çikolata kahverengi. Bu rengin avantajı ise birçok cilt tonunda güzel görünüyor olması. Özellikle bronzlaştıktan sonra harika görünmenizi sağlar. Sade ama sıradan olmayan bir şey istiyorsanız, bu mükemmel bir seçimdir.

Turuncu

undefined

2020 yaz mayo trendleri için üçüncü düz rengimiz parlak turuncu. Bu neşeli, sıcak renk hemen hemen her cilt tonu ile harika görünüyor.

Parlak Metalikler

undefined


Metalik parlak kumaşlar iddalı ve dikkat çekici olmak isteyenler için harika bir seçim olacaktır. Bu yaz gözleri kamaştıran sadece güneş olmayacak. Bir çok ünlü marka plaj koleksiyonun da metalik renklere yer verdi.

Yüksek Belli Altlar

undefined

Yüksek belli kot pantolon ve şort gibi, yüksek belli bikini altları da 2020 yaz mayo trendleri olarak devam ediyor. Bu mayolar, özellikle göbek çevresindeki yağları ve çatlakları saklamak için harika bir kamuflaj olarak tercih ediliyor.

Tek Omuz Üstler

undefined
Tek omuzlu mayo ve bikinileri de 2020 yazında plajlarda sık sık göreceğiz. Asimetrik çizgilerden hoşlananlar için harika bir tercih. Yine bir çok ünlü marka tek omuzlu kesimlere plaj koleksiyonunda yer verdi.

Yüksek Yakalar

undefined

Geçen yıllarda mayo ve bikinilerde aşırı V yaka trendini sevmeyenler için, bu sezon birçok marka da yüksek yaka seçeneği mevcut. Çok şık tasarımlara hayran kalmamak mümkün değil.

Düşük Omuzlar

Bu yaz omuzların güzelliği ortaya çıkacak. Omuzları açıkta bırakan ve bayanlara çok yakışan bu tarz 2020 yazında kumsallar da çok sık karşımıza çıkacak.

Kemerler


Pantolon, elbise, etekler de sıklıkla kullandığımız kemerler artık mayolarda. Özellikle ince belli bayanların rahatlıkla kullanabileceği çok şık tasarım mayolar 2020 yazında plajları süsleyecek.

2020 ilkbahar, yaz aksesuar trendleri yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

www.delikizinadresi.com tarafından yayımlandı

içerik üreticisi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: