Leslie İle Yürü Ve Zayıfla! Leslie Nedir?

Malum spor salonları kapanıp sık sık sokağa çıkma yasağı da olunca evde spor yapmaktan başka çare kalmadı. Spor yapmaya yardımcı bir çok uygulama ve video kanalları sayesinde evde spor yapmak daha zevkli hale geliyor. Daha önce ücretsiz en beğendiğim uygulama olan NTC hakkında bilgi vermiştim. Okumak isterseniz yazıma buradan ulaşabilirsiniz. Leslie ile youtube üzerinden spor yapabileceğiniz güzel bir program.

Leslie ile zayıflayanlar o kadar çok ki, bu programın sahibini tanıtmazsam olmaz diye düşündüm.

Leslie Sansone Kimdir?


Leslie Amerikalı bir fitness eğitmeni. Leslie’nin 100’den fazla DVD’si ve dört kitabı mevcuttur. Ek olarak hazırladığı CD’ler ile de bütün dünyaya kendini tanıtmış ve insanlara sporu sevdirmiştir. İzlediğinizde ne kadar sempatik olduğunu göreceksiniz.

Leslie İle Yürü Ve Zayıfla!

Leslie Sansone evde zayıflamak isteyenlere için eğlenceli spor videoları mevcut. Zamanın nasıl geçtiğini anlamadan kilolara bay bay diyebilirsiniz. Ne kadar başarılı olduğu youtube kanalımda kendisini takip eden 2 milyonu aşkım üyeden de belli zaten. Youtube adresini buraya bırakıyorum. Denemenizi öneririm.

Leslie Sansone ile 1 Mil, 3 Mil videoları oldukça popüler. Daha bir çok program mevcut tabiki. Bütün videolara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/user/walkathomemedia


Leslie 1 Mil Programı

Genellikle çok haraketsiz bir hayatı olup kilo fazlası çok olanlar için bir geçiş programı diyebiliriz. 10-15!gün bu programı uygulayarak daha sonra diğer programlara geçiş yapabilirsiniz. Program 15 dakika sürmektedir.

Leslie 3 Mil Programı

3 mil videosu, en çok uygulanan programlardan birisi. Yaklaşık 48 dakika sürüyor ve yavaş yavaş başlayan program hızlanıyor ve son aşamada tekrar yavaşlayarak esneme hareketleri ile sonlanıyor


Leslie Sansone tarafından hazırlanmış bu programda yürüyüş yer almaktadır. Bunun haricinde sunmuş olduğu pek çok sayıda program vardır. Çoğu hazırlamış olduğu videolar, insanların bölgesel zayıflamalarını hedeflemede ve vücut sıkılaştırmada oldukça etkili olmasını sağlamaktadır. Sporda yürümek, en önemli aktivitelerden birisi olarak kabul edilir. Yürüme esnasında, insanların 50 üzerinde kaslarının aynı an içerisinde çalışmasını sağlar ve metabolizmayı hızlandırarak kolay kilo vermeyi hedefler.

Bu spor programını yemeklerden önce ya da sonra yapabilmeniz uygundur. Bu programların tek dezavantajı İngilizce olmasıdır. Ancak konuşmaları bir yana bırakarak, sadece yapılan hareketleri doğru şekilde tekrar edebilmek yine sizler açısından oldukça yararlı olacaktır.
Aşağıda bulunan yürüyüş programı sizler için paylaşılmıştır. Bunlar gibi pek çok sayıda değişik spor egzersizleri bulunmaktadır.

Sağlıkla Kalın.

Jillian Michaels 30 Day Shred Egzersiz Programı yazımı da merak edenler için buraya bırakayım.

www.delikizinadresi.com tarafından yayımlandı

içerik üreticisi

One thought on “Leslie İle Yürü Ve Zayıfla! Leslie Nedir?

  1. GÜNE GÜZEL BAŞLAMAK
    Güne başlamadan önce gözlerin kapalıyken hisset; her an yeniden başlar yaşam.
    Her an taze bir hayat sunulmuştur
    Allah tarafından sana. Onun içine gir ve derince nefes al. Allah’a teşekkür et ve gözlerini aç.
    Sevdiğim bir sözümüz vardır:“ Allah seni yeni günün sabahına çıkarıyorsa rızkını da hazırlamış demektir. Buna sadece rızık olarak bakma. O daima seni anımsıyor; ilgisi gözü daima üzerinde. O sana yargılamak için bakmıyor, insanlar gibi bir hatanı kollamak için seni gözetlemiyor. Sen O’nun için o kadar çok değerlisin ki… Seni senden daha önce ve daha çok düşünüyor. Her daim Şükür edenlerden olmak duâsıyla #GÜNAYDIN🌷 iyi haftalar berektiyle ..

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: