Uzun Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli?

Minyon bir kadın olmanın bir çok avantajı olsa da bazen biraz daha uzun olmayı hayal etmiyorum desem yalan olur. Öyle çok çok uzun olmasa da biraz daha uzun olmak hiç fena olmazdı Siz de minyon bir yapıya sahipseniz buradaki bir kaç hile ile daha uzun gözükmem mümkün. İşte sizi daha uzun gösterecek kıyafet tüyoları.

.

YÜKSEK BEL PANTOLON

undefined

Dolabımızda yüksek bel pantolonlara yer açın. Çünkü hem bacak boyunuzu hem de sizi olduğunuzdan uzun gösterecek harika bir tercihtir.Yüksel bel her zaman kurtarıcıdır. Daha çok göbeği kamufle etmesi için tercih edilse de aslında uzun boylu görünmek için de ideal bir parça.

MİNİ ETEK

undefined

Boyu kısalttığı düşünülen mini etek, doğru seçilirse adeta sihir yaratabilir. Boyu uzun göstermek için dar mini eteklerden kaçınmak, kloş etek seçmek gerekir.Mini etek bacaklarınızı ortaya çıkaracaktır ve bacak boyunuzun daha uzun gözükmesini sağlayacaktır.

YAKALARA DİKKAT

undefined

V-yaka ve U-yaka boyunlu kıyafetler kısa ve minyon kadınlar için yükseklik yanılsaması yaratmaya yardımcı olur.Genellikle üst giyiminizi boynu açık kıyafetlerden tercih edin. Böylelikle üst bölgeniz daha zayıf ve uzun görünecektir.

TEK RENK KOMBİNİ 

undefined

Tek renk kombin yapmanız vücudunuzu bir bütün olarak gösterir. Boyunuzu kesmez ve aynı zamanda havalı da görünmenizi sağlar.


TOPUKLU AYAKKABI

undefined

Uzun boylu görünmek için topuklu ayakkabı seçilmesi kaçınılmaz. Canlı renkli ayakkabılar, dikkati vücudun kısa olan bölgesine çekerken nude renkli topuklular bacakları daha uzun göstererek boyu uzatır.

Topuklu ayakkabı seçiminizi doğru yapmanız önemli. Bilekten bağlamalı ayakkabılar boyunuzu daha kısa göstereceği için bu modeldeki ayakkabıları tercih etmeyin.

KÜÇÜK ÇANTALAR

undefined

Daha küçük boyuttaki çantaların sizi daha uzun ve ince gösterdiğini biliyor muydunuz? Yalnızca kıyafetler değil çanta seçimleri de bir hayli önemli aslında… 

Kısa bacaklı kadınlar nelerden uzak durmalı?

-Diz altı bol etekler
-Oversize kıyafetler
-Uzun bluzlar
-Düşük bel kotlar
-Yarım botlar
-Midi boy dar etekler

www.delikizinadresi.com tarafından yayımlandı

içerik üreticisi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: