2020 İlkbahar/Yaz Aksesuar Trendleri

Şıklığımızı tamamlayan en güzel parçalar aksesuarlarımız. Bayanların stillerini oluşturmak için vazgeçilmez sihirli parçalar. Bir çanta, bir küpe, bir kemer, bir gözlük ya da bir kolye tüm tarzınızı bir an da değiştirebilir. Üstelik hangi giyim tarzını tercih ettiğiniz önemli değil; spor, klasik ya da başka bir stil. Hiçbir şey tarzınızı kullanacağınız aksesuarlar kadar hızlı, kolay ve radikal bir şekilde değiştiremez. Siz de tarzınızı bir kaç ufak detayla değiştirmek istiyorsanız ve moda dünyasındaki yeni sezon aksesuarlarını merak ediyorsanız işte 2020 aksesuar trendleri.2020 de şıklığınızı tamamlayacak en trend aksesuarlar için dolaplarınız da yer açın

BÜYÜK ÇANTALAR

undefined

Boyu uzun, içi geniş olan tote çantalar, 2020 sezonunun en trend çanta modelleri arasında yer alıyor. Tote çantaların oldukça geniş olması günlük hayatta kullanım rahatlığı sağlarken şıklığınıza da tamamlıyor. Alışveriş çantası olarakta bilinen ve genellikle genç kızlar arasında çok popüler olan büyük çantaları 2020 de daha çok göreceğiz.

BÜYÜK HALKA KÜPELER

undefined

Küpeler her kadınım vazgeçilmezi. 2020 de küpe modasını merak edenler için halka küpeler favoriler arasında. Yılların vazgeçilmez ve zamansız aksesuarları olarak 2020 İlkbahar/Yaz sezonunda da, halka küpeler takı dolabınıza eklemeniz gereken parçalar arasında yerini alıyorlar . 

BÜYÜK ZİNCİR KOLYELER

Kolyeler bayanların en vazgeçilmez aksesuarlarından biri. Giydiğiniz düz bir tshirt üzerine takacağınız bir kolye sizi çok şık yapıp kombinlerinizi tamamlar. 2020 de büyük kemerler gibi büyük kolyelerde trend. Zincir kolyeler her zaman şık olsa da, önümüzdeki sezon için büyük boy zincirler özellikle herkesin boynunda görebilirsiniz.

GENİŞ BEL KEMERLER

undefined

Kolay şıklığın en doğru adresi kemer kullanımıdır. Öyle ki kemer, tarzınızı yanısıtırken, kıyafetinize de ayrı bir anlam katacak ve şıklığın zirvelerine taşıyacaktır. Yeni bir kemer almayı ya da 2020 trendlerine ayak uydurmayı düşünüyorsanız dolabınıza mutlaka büyük bir kemer ekleyin.

BUCKET ŞAPKA

undefined

Şapka benim en sevdiğin aksesuar diyebilirim. Yazın sıcakta sizi güneşten korurken bir yandan da tarzınızı bir an değiştiriyor. Yazın güneşten korur, kışın soğuktan! Bazense bir şapkayla nostalji rüzgârı eser. Her ne amaçla olursa olsun, şapka kadının kimliğinin imzasını taşımayı başarır. Özellikle kadınlar için, ayırt edici, şahsına münhasır tavrını sergilemeyi kolaylaştırıcı, muazzam bir aksesuardır şapka. Modern kadının vazgeçilmez şıklığıdır. 2020 yaz modasında da bucket şapkaları bol bol göreceğiz.

www.delikizinadresi.com tarafından yayımlandı

içerik üreticisi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: