Mucize Selülit Yağı

Issız bir adaya düşsem yanıma alacağım 3 şeyden biri kesin kahve olurdu. Güne kahve içmeden başlayamayan, evde kahve azalınca strese giren biriyim. Kısaca kahve aşığıyım. Dozunu ayarlayamayıp fazla kaçırdığım günler çok olunca selülit benim için kaçınılmaz bir son oldu. Bir çok ürün kullansam da pek faydasını göremedim. En son denediğim yöntem işe yarayınca sizinle de paylaşmak istedim. Bol su içmek (bir şişe edinip elinizin altında bir yere koyun. İçerisine 1 adet çubuk tarçın atabilirsiniz.) kese yapmak (kabak lifi tavsiye ederim) ve Dr. Ender Saraç tavsiyesi olan yağ karışımını kullanmak. Yağ karışım videosunu buraya bırakıyorum.

Mucize Selülit Yağı Karışımı Tarifi

1 tatlı kaşığı susam yağı,

7-8 damla biberiye yağı,

10-12 damla portakal yağı

8-10 damla kekik yağı

Nasıl Uygulanır?

Karışımı hazırladıktan sonra selülit olan bölgeye aşağıdan yukarıya doğru bastırarak masaj yaparak uyguluyoruz. Bölgeye streç film sararak yapabildiğimiz kadar spor yapıyoruz. Sonrasında streç filmi çıkarıp kesemizle aşağıdan yukarıya masaj yapıp duşa giriyoruz Spor yapamasanız bile yağ masaj ikilisini uygulayabilirsiniz.

SUSAM YAĞI: Susam yağında bulunan çinko cildin kolajen yapısını güçlendirir, kolajen üretimini arttırır. Bu sayede cildiniz elastiki ve yumuşak bir görünüm kazanarak daha genç görünmenize yardımcı olur.

BİBERİYE YAĞI: Biberiye yağının zayıflatıcı etkisinden faydalanmak için özellikle kilo probleminizin olduğu bölgelere düzenli olarak masaj yapmanız gerekiyor. Yağlanmanın fazla olduğu yere biberiye yağıyla yapılan masaj, bu istenmeyen yağların parçalanmasını sağlıyor. Biberiye yağını karışıma eklerken koklamayı unutmayın 😄 Hafızayı güçlendirmede de faydalıymış.

PORTAKAL YAĞI: Hormonların bozulması ve fazla kilo alımıyla meydana gelen selülitler, portakal yağının hücre yenileyici etkisi ile düzenli kullanımda yok edilebilir.

KEKİK YAĞI: Kekik yağının uyarıcı bileşenlerinden biri vücudunuzdaki dolaşımın artmasına yardımcı olur.

www.delikizinadresi.com tarafından yayımlandı

içerik üreticisi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: