İyilik İçin Yürü. Help Steps Nedir?

Help Steps Nedir?

Help steps ücretsiz bir uygulamadır. Adımlarınızı iyiliğe çeviren bu uygulama aynı zaman da sizi de sağlıklı yaşama için motive eder. Adımlarınla bir ihtiyaç sahibine umut ışığı olmak senin elinde. Uygulamayı google store ya da apple store dan indirdikten sonra artık sadece kendiniz için değil sosyal sorumluluk projeleri için de yürüyeceksiniz. Gün sonunda adımlarınızı dönüştür düğmesine tıklayarak help steps adımlarına çevirebilir bu adımlarla insanlara yardım edebilirsiniz. Dönüştürme yaparken bir reklam izlemeniz gerekecek ki bu da sistemin işlemesi için gerekli.

Help Steps uygulaması, hayatımızı daha hareketli ve daha sağlıklı hale getirmeyi amaçlayan ve kurguladığı alt yapısıyla da kullanıcıları bu amaçta motive eden bir sağlık ve sağduyu uygulaması.

https://www.helpsteps.app/

Help Steps Adımları İle Neler Yapabilirsiniz?

undefined

SAĞDUYU

Attığınız adımlarla yardım edebileceğiniz bir bölüm Sağduyu. Burada neler var? T.C Kızılay Sensiz olmaz, Kansersiz Yaşam Derneği, Ahbap, Hayvanları Çaresizlikten ve İlgisizlikten Koruma Derneği (HAÇİKO), Arama Kurtarma Derneği (AKUT), Nil Güleç’in Geleceğine Bir Adım. Biriktirdiğiniz HS ile istediğiniz derneğe yardım edebilirsiniz.

GÖNÜL VERDİKLERİM

Attığınız adımlarla yardım edebileceğiniz diğer bir bölüm ise Gönül Verdiklerim bölümü. Peki burada neler var? Dilsiz Dostlar Derneği, UCİM Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği, PAHSSc Derneği, D.İ.E.F Dünya İşitme Engelliler Federasyonu, Çocuklarımız İçin Söylüyoruz Derneği, Beykoz Engelliler Derneği.

HSCARD

Şu an için aktif olmayan bölümün yakın bir zamanda hayata geçmesi planlanıyor. Dilediğin gibi harcama yapabileceğin bir sanal mağaza planlanıyor.

ADIM HARCA

Kazandığınız HS ile yardım edebileceğimiz gibi harcama da yapabilirsiniz. 3 büyük operatör Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom’dan internet paketleri alabilirsiniz.

undefined

Unutma! Sağlığın için günde 10.000 adım atmam gerekiyor. Bu güzel uygulama ile hem sağlığını hem de sana ihtiyacı olanları koru.

Sağlıkla Kalın.

www.delikizinadresi.com tarafından yayımlandı

içerik üreticisi

İyilik İçin Yürü. Help Steps Nedir?” için 2 yorum

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: