Maydanoz Kürü ile Gelen Sağlık

Bir kaç ay görüşemediğim bir arkadaşımla karşılaştım. Son gördüğüm kız o değildi sanki! Kilo vermiş cildi parlıyordu. Neyse ki arkadaşım sırrını hemen paylaştı😄 15 gün boyunca maydanoz kürü yaptım dedi. Daha önce de bu kürü duymuş ama deneme fırsatı bulamamıştım. Hazırlaması çok kolay olan maydanoz kürünü denedim ve memnun kalınca sizlerle de paylaşmak istedim. İnsanın kendini çok daha iyi hissettiği bir yöntem olan maydanoz kürünü mutlaka deneyin.

Bu kürü 15 gün uygulamak yeterlidir.

Maydanoz Kürü Nasıl Hazırlanır?

Yarım demet maydanoz

1 adet limon

1 bardak su

Tüm malzemeleri blender ile karıştırıyoruz. Bu kürü sabah kalkınca içmemiz gerekiyor ve C vitamini etkisini kaybetmemesi için hemen içmelisiniz 10-15 dakika sonra kahvaltınızı edebilirsiniz.

undefined

Maydanoz Kürü Faydaları Nelerdir?

Bence yazılması gereken ilk faydası Prof. Dr. İbrahim Adnan SARAÇOĞLU’ nun karaciğer yağlanmalarından kurtulmak için bu kürü öneriyor olması.

Bir çok kişi maydanozun C vitamini kaynağı olduğunu bilmez. Limon ve maydanoz sizin için süper bir C vitamini bombası olacak ve grip, nezle, soğuk algınlığına karşı koruyacak.

İçerdiği güçlü maddelerle hücre yenileyici özelliği bulunur. Hem saçlara hem de cilde parlaklık verir ve sağlıklı görünüm kazandırır. Saç dökülmesini engellemek için gerekli olan tüm vitamin ve mineralleri içinde barındırdığından ciddi fayda sağlamaktadır.

Maydanozun idrar söktürücü özelliği oldukça güçlüdür. Bu aynı zamanda vücuttan fazla su ve tuz atılması demektir. Ödem atmak için bu kürü kullanabilirsiniz.

Maydanoz suyu faydalarının başında gelen başka bir özelliği de yağ yakıcı etkisidir. Bu nedenle zayıflamak isteyen birçok kişinin bir numaralı içeceği olmasıyla bilinir.

Kötü kolestrolü düşürür ve damar tıkanıklığının önüne geçer. Maydanoz suyu böbrekleri temizleme özelliğiyle de vücut sağlığı üzerinde önemli rol oynar.

Maydanoz Kürü Nasıl Hazırlanır. Hazırlanma videosunu buraya bırakayım.

Not: Maydanozların ufak ve doğal olanlarını kullanmak önemli. Evinizde bir saksıya ya da olanağınız varsa bahçenizin bir köşesine maydanoz ekebilirsiniz.

www.delikizinadresi.com tarafından yayımlandı

içerik üreticisi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: