Evde spor yapabileceğiniz harika bir uygulama. Nike Training Club

Evde kendi kendine nasıl spor yapılır ki? Nereden nasıl başlayacağını bilememek daha da isteksiz hala getiriyor insanı. Bir yandan tartıda artan rakamlar bir yandan nasıl spor yapabileceğini bilmemek. Spor salonlarındaki özel eğitmenler artık evimizde. İşte imdadıma yetişen ücretsiz harika bir uygulama. Mutlaka deneyin tartılar yüzünüze gülsün 😄

Evde geçirdiğiniz vakti sporla değerlendirin.

Evde nasıl spor yapacağını bilemeyen kişiler için rehber niteliğinde bir uygulama. Uygulamanın içersinde profesyoneller tarafından hazırlanmış harika antremanlar var. 15-45 dakika arasında değişen antremanlarla sıkılmadan vaktin nasıl geçtiğini anlamadan ter atıp bol kalori yakıyoruz.

Antremanlarını planla. Spor alışkanlığın olsun.

Nike training club içerisinde 4-6 haftalık antrenman planları mevcut. Kolay orta ve zor seviyeler için değişik antremanlar var. Zaman ve süreyi kendiniz belirleyerek kendi planınızı oluşturabilirsiniz. Bu planlar sizin düzenli şekilde spor yapmanıza destek sağlayacak. Spor yapma alışkanlığı kazanmak için harika bir yöntem.

Antrenman Koleksiyonları

Uygulama içerisinde çeşitli koleksiyonlar mevcut. Koleksiyonlar seviyelere göre hazırlanmış antremanlardan oluşuyor. Sizde değişik deneyimler yaşamak için seviyenize uygun koleksiyonları seçebilirsiniz. Kendini iyi hisset. Kusursuz karın kalça ve kol kasları. Bahaneleri bir kenara bırak. Güçlen ve vücudun forma girsin. Bazı koleksiyonların isimleri.

Yoga Sevenler de Düşünülmüş

undefined

Nike training club uygulamasında koleksiyonların içerisinde yoga antremanları bulunuyor. Nefes ve hareket becerilerini geliştirmeyi sağlayarak antremanlarını daha da güçlü hale getirebileceksin. Kuvvet denge ve esneklik kazanmak uygulama sayesinde oldukça kolay görünüyor.

Başarılarını Kutla

Uygulama da güzel olan bir özellikte antreman yaptıkça ödül kazanmanız. Kupa ve madalyalarla ödüllendirilerek spor yapmaya teşvik ediliyorsunuz. İnsanı motive eden güzel bir özellik.

kaynak: https://www.nike.com/tr/ntc-app

www.delikizinadresi.com tarafından yayımlandı

içerik üreticisi

Evde spor yapabileceğiniz harika bir uygulama. Nike Training Club” için 2 yorum

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: