Zayıf gösteren kıyafet hileleri

Sürekli siyah kıyafetlerle kiloları saklamaktan başka çaremiz yok diye düşünmeyin. Sürekli siyah giyinmek zorunda mıyız? Hayır! Koyu renklerin zayıf gösterdiği doğru. Eğer doğru kıyafet seçimini bilirsek bunlara ufak hileler de diyebiliriz her zaman zayıf görünmemiz mümkün.

Peki nedir zayıf gösteren kıyafet hileleri.

Büyük Çanta Kullanımı;


Büyük çantalar kullanarak dikkati çantaya çekmek kiloların göz ardı edilmesini sağlar. Büyük çantaları yandan takarak kullanmak da ayrıca basenlerin gizlenmesine yardımcı olur.

Yüksek Bel Mucizesi

Fazlalıklarınız var diye kendinizi şort giymekten mahrum etmeyin. Yüksel bel bir jean şort ve üzerine giyeceğiniz beyaz bir gömlek ile tahmin etmediğiniz kadar ince görünebilirsiniz.

Dikini Çizgiler ile İlüzyon Yaratın

Eskilerden beri söylenen dikine çizgili desenlerin ince gösterdiği söylemi tümüyle doğru. Ayrıca son birkaç yıldır siyah-beyaz çizgili desenler trend. Baştan aşağıya böyle bir desen giymek istemezseniz sadece üst veya alt kıyafetinizde kullanabilirsiniz.

Dikkatleri Kemere Çekin

İnce görünmenin formülü dikkati her zaman sorunsuz bölgeye çekmektir. Parlak ya da kalın bir kemer takmak sizi ince gösterecektir.

A kesim etek tercih edin!

Bütün bayanların severek tercih edebileceği bir tarz. A kesim etek, üzerine basit bir gömlek ya da tişört, altına da stiletto. Sanırım bu kadar spor ve şık duran başka bir kıyafet olamaz. Büyük bir kalçanız varsa kapatır, yüksek bel olanları da olduğu için göbeğinizi saklar, hem de müthiş duruyor, daha ne diyebilirim ki?

Topuklu Ayakkabı Giyin.

Boyunuz uzun da olsa yüksek topuklu ayakkabılar giyin. Bu silüetinizi daha ince gösterecektir. Alçak topuklar sizi kilolu ve kısa boylu gösterir. Ayrıca ayakkabıda bilekten bağlı modeller her ne kadar seksi olsalar da bacak boyunuzu kısa gösterir. Bacaklarınızın ve genel görünümünüzün olduğundan daha ince görünmesi için bilekten bağlı olmayan modelleri seçin. Doğru seçimlerin ne kadar işe yaradığını göreceksiniz.

Vücut tipine göre kıyafet seçimi hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

www.delikizinadresi.com tarafından yayımlandı

içerik üreticisi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: