2020 ilkbahar yaz ayakkabı trendleri

Ayakkabı kişiliğin aynasıdır. Her kadın seçtiği ayakkabı modeliyle kişiliğine dair ipuçları verir. Ayakkabı kadının mücevheri, en değerli arkadaşı gibidir. Kadının hayatında o kadar yer edinmiştir ki o günkü modunu dahi etkiler. Ayakkabılarınız rahatsa siz de rahat olursunuz.

Ayakkabınızın ruhuna bürünürsünüz. Topuklu bir ayakkabı giydiğinizde kendinize olan güveniniz daha da artar. Babet giydiğinizde çocuksu, spor bir ayakkabı giydiğinizde ise daha rahat hissedersiniz. Bir kombinin nasıl olması gerektiğini, hatta hangi tarza dönüşeceğini sağlayan ve bir kombini klasikten spora çevirmeye gücü yeten güç, ayakkabıdadır. 

Siz de ayakkabıdan vazgeçemeyen, ayakkabılara mücevherleriniz gibi bakan kadınlardan mısınız? Eğer cevabınız evetse bu yazımızı kaçırmayın. Ayakkabıların gücünün bilincinde olanlar için sezonun favori ayakkabı trendlerini sizler için burada.

Sıra dışı topuklar

Her zaman görmeye alışkın olduğumuz topukların yerine, sıra dışı topuklar 2020 yaz modasına damgasını vuracak.

Mary Jane

Stilettonun bilek kısmına yerleştirilen ince bir bant yardımı ile kişiye zarif bir görüntü kazandıran ve bir döneme damga vuran Mary June stilettolar geri dönüyor.

undefined

Mule

Son yıllarda moda dünyasında çok konuşulan ayakkabı modellerinden biri olan mule ayakkabı bu yaz sezonunda da oldukça popüler olacak. Yarım ayakkabı ya da kapalı terlik olarak adlandırabileceğimiz mule ayakkabı modelleri, farklı markaların koleksiyonlarında bambaşka versiyonlarıyla yer alıyor. 

undefined

Espadriller

2020’de espadrillere kucak açın. Dolgu topuk olanları yerine daha düz ve bol ip detayına sahip olan espadril modelleri öne çıkacak.

undefined

Asimetrik Bantlar

Geçtiğimiz sezonun obsesyonu asşmetrik bantlı ayakkabılar, 2020’de de devam ediyor. Mutlaka edinmelisiniz!

undefined

Rengarenk Sneakerlar

Bu yıl podyumda da sıkça gördüğümüz rengarenk sneakerlar, 2020’yi ele geçirecek diyebiliriz. Özellikle 2000 başlarında sıkça gördüğümüz bu trend, “Ya Sev Ya Nefret Et” kategorisinde!

undefined

Flatform

İlkbahar ve yaz sezonu için oldukça rahat olan bu trend favorilerimiz arasında! Birbirinden farklı platform ayakkabı modellerinden zevkinize uygun olanı tercih ederek kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.

undefined

2020 ilkbahar yaz aksesuar trenleri için buraya tıklayabilirsiniz.

www.delikizinadresi.com tarafından yayımlandı

içerik üreticisi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: